Weby a e-shopy

REFERENCE

Prohlédněte si ukázky práce pro naše spokojené klienty.

WEBOVÉ PREZENTACE A E-SHOPY

Desítky úspěšných projektů ohledně návrhu a vývoje webových stránek nám přidalo cennou spoustu zkušeností v tomto oboru. Mezi projekty našich klientů patří ať už jednoduché webové prezentace tak i komplexní e-shopové platformy.

Prohlédněte si naše vybrané reference.

forsage, reference, web, desktop, webit, php programátor, programátor praha, programátor brno, vývoj systému na míru, web na míru forsage, reference, web, mobil, webit, php programátor, programátor praha, programátor brno, vývoj systému na míru, web na míru

Forsage.eco

Medové stránky s malým e-shopem pro neziskovku Forsage.eco patří mezi naše nejoblíbenější projekty. Jedná se o velmi aktivní spolupráci, která rozhodně spuštěním webu neskončila.

Zobrazit více
jezdectvi, web, desktop, webit, php programátor, programátor praha, programátor brno, vývoj systému na míru, web na míru jezdectvi, web, mobil, webit, php programátor, programátor praha, programátor brno, vývoj systému na míru, web na míru

Jezdectvi.cz

Jeden z mnoha námi spravovaných projektů, které nám svěřila společnost Equipress. Zdigitalizovali jsme časopis, přidali streamy s komentářem a celkově zmodernizovali celý vzhled a strukturu.

Zobrazit více
Condominia, reference, web, desktop, webit, php programátor, programátor praha, programátor brno, vývoj systému na míru, web na míru Condominia, reference, web, mobil, webit, php programátor, programátor praha, programátor brno, vývoj systému na míru, web na míru

Condominia.cz

Nemovitosti budou vždy zajímavým podnikatelským směrem a je dobré držet se aktuálních trendů. Pomohli jsme společenství Condominia s.r.o. zmodernizovat jejich původní webové stránky a přidali jsme důležité chybějící prvky. Nemůžeme se dočkat, kam se projekt nadále bude posouvat.

rogelli, reference, web, desktop, webit, php programátor, programátor praha, programátor brno, vývoj systému na míru, web na míru rogelli, reference, web, mobil, webit, php programátor, programátor praha, programátor brno, vývoj systému na míru, web na míru

Rogelli.cz

Vývoj e-shopu se stovkami produktů není nikdy snadný úkol. Společnými silami jsme to však zvládli velmi rychle. Spolupráce funguje dodnes. Celkově je projekt Rogelli.cz velmi úspěšným a věříme, že bude i do budoucna.

nakup z farmy, reference, web, desktop, webit, php programátor, programátor praha, programátor brno, vývoj systému na míru, web na míru nakup z farmy, reference, web, mobil, webit, php programátor, programátor praha, programátor brno, vývoj systému na míru, web na míru

Nakupzfarmy.cz

Farmářský e-shop se stovkou unikátních produktů byl pro nás krásnou výzvou. Spolupráce probíhala hladce a nyní jsou to již čtyři roky, co se tímto projektem můžeme chlubit.

Škola Škvorec, reference, web, desktop, webit, php programátor, programátor praha, programátor brno, vývoj systému na míru, web na míru Škola Škvorec, reference, web, mobil, webit, php programátor, programátor praha, programátor brno, vývoj systému na míru, web na míru

Skolaskvorec.cz

Již téměř pět let spolupracujeme se Školou Škvorec na jejich webových stránkách. Portál, který nabízí rodičům školáků nejnovější informace ohledně každodenního dění byl potřeba. Základní škola, jako státní podnik, bojoval s menším budgetem, i tak jsme ale zvládli vše důležité zajistit. Digitalizace ve školství, které přinesl rok 2020 pro nás proto nebyl problémem.

INTERNÍ SYSTÉMY

Mezi největší projekty patří vždy interní systémy na míru. Tato oblast vývoje rozhodně patří mezi ty náročnější a přivedení systému k dokonalosti potřebuje čas a lásku. Za posledních dvanáct let máme pod svými křídly několik systémů na míru, včetně našich vlastních, které můžete poté využít jako již Hotová řešení.

EUROJET, php programátor, programátor praha, programátor brno, vývoj systémů
FAČR, fotbalová asociace české republiky, php programátor, programátor praha, programátor brno, vývoj systémů
TOPKUR, eclimb, php programátor, programátor praha, programátor brno, vývoj systémů
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ, php programátor, programátor praha, programátor brno, vývoj systémů
NĚMCOVA SLEZSKÁ MLÉKÁRNA RADONICE, php programátor, programátor praha, programátor brno, vývoj systémů
Hanibal, php programátor, programátor praha, programátor brno, vývoj systémů
MioWeb, php programátor, programátor praha, programátor brno, vývoj systémů
Nautilus, Autismport, php programátor, programátor praha, programátor brno, vývoj systémů
Vodafone, php programátor, programátor praha, programátor brno, vývoj systémů
ehotel.cz, ehotel, php programátor, programátor praha, programátor brno, vývoj systémů
Ofereta, php programátor, programátor praha, programátor brno, vývoj systémů
EWING, php programátor, programátor praha, programátor brno, vývoj systémů
CK2, php programátor, programátor praha, programátor brno, vývoj systémů
Travel Portal, php programátor, programátor praha, programátor brno, vývoj systémů
Realitní Tržnice, Aukční portál, php programátor, programátor praha, programátor brno, vývoj systémů

Zaujali jsme vás?

ŘEŠENÍ NA MÍRU
reference, Rogelli

5 DŮVODŮ PROČ 1. Web IT

  • S klienty nacházíme efektivní a ekonomické řešení.
  • Jsme s klienty neustále v kontaktu.
  • Provádíme pravidelné kontroly kvality naší práce.
  • Neustále zlepšujeme své znalosti a sledujeme IT trendy.
  • Pečlivě si vybíráme kolegy do týmu.
reference, Rogelli

Co o nás říkají klienti

Giri

doc. Ing. Jiří Hošek, Ph.D.
jednatel

S firmou 1. Web IT s.r.o. spolupracujeme již více než 2 roky a spolupráce byla vždy na profesionální úrovni. Kvalita jejich programátorů a odvedené práce je vysoká, pružně reagují na aktuální požadavky a plní dohodnuté termíny. Jsou také velmi proaktivní a přicházejí s návrhy, jak vylepšit dílčí část části / funkce vyvíjených aplikací.”

Forsage

Soňa Parke
Co-Founder

“Stojí za webem www.forsage.eco, ten mluví za ně. Hezky udělaná grafická šablona, ve které se snadno orientuje a rozhraní, ve kterém jsme sami schopni si aktualizovat informace na webu. Spokojenost.”

Rogelli

Ladislav Mertlík
jednatel

“Spolupráce s 1. Web IT nám velmi vyhovuje. Dlouhodobě řešíme skutečné potřeby našeho projektu ve velmi přátelské, otevřené a konstruktivní atmosféře. Doporučujeme.”

Flydenn

Vít Hrdlička
jednatel

Skvělá spolupráce od začátku celého projektu až po finální zpracování a péče o web.”

Mgr. Helena Arenbergerová

podnikatelka

“Spolupráce s 1.Web IT funguje výborně.Jejich služby vřele doporučuji.”

Jan Komberec

podnikatel

“1. Web IT velmi doporučuji. Kvalitní servis a služby /i kávu/.”

Budete náš další spokojený klient?

Image

Kontaktujte nás!

CO HLEDÁTE?

Pokračovat

Kontaktujte nás!

JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Zpět
Pokračovat

Kontaktujte nás!

OČEKÁVANÝ ROZPOČET

Zpět
Pokračovat

Kontaktujte nás!

KONTAKTNÍ INFORMACE

Přiložit soubor
Zpět
Pokračovat