OD GRAFICKÝCH PRACÍ

AŽ PO KOMPLETNÍ SYSTÉMY

Pomáháme řešit situace v online světě již více než 10 let.

Nabízíme komplexní řešení v oblasti vývoje. Od konzultací a grafických prací, až po konkrétní realizace naším programátorským týmem, vše dle Vašich požadavků.

Prohlédnout si služby
grafic design grafic design
grafic design grafic design grafic design
project example project example
triangless
triangless

Naše služby

Vybrat si můžete kteroukoliv z našich služeb, či jejich kombinace. Pokud ani tak nenarazíte na to, co jste hledali, ozvěte se nám a rádi doporučíme další odborníky z oboru.

1
1.Systémy na míru
Přetváříme vaše specifické potřeby do přesně šitých systémů na míru. Nabízíme vývoj kompletních webových a mobilních aplikací na míru pro velké i malé podnikatele. Ať už je za cíl optimalizace procesů ve firmě nebo zvýšení konkurenceschopnosti.
Potřebuji vývoj
2
2.Weby a e-shopy
Vytváříme moderní a uživatelsky přívětivé weby a e-shopy se zaměřením na kvalitní UX. Získejte nové klienty nebo zákazníky díky moderním webovým stránkám a e-shopem, který na první pohled zaujme. Rádi Vám pomůžeme s návrhem a tvorbou webu.
Potřebuji stránky
3
3.Grafické práce
Od kvalitní kostry webu až po detailní návrh Vašeho projektu. Hledáte-li UX/UI designery, ilustrátory nebo grafiky pro sociální média, v našem týmu naleznete profesionály, kteří Vám ochotně pomohou přetvořit Vaši myšlenku v realitu.
Potřebuji grafika
4
4.Programátorské práce
Tým, který je schopný splnit i ty největší vývojářské výzvy. Hledáte-li front-end, back-end, full-stack nebo DevOps vývojáře či kodéry, kteří pomohou vdechnout Vašim projektům a myšlenkám život, jste na správné adrese.
Potřebuji programátora
5
5.Hotová řešení
Pro ty, kteří potřebují dodat kvalitní a funkční systém velice rychle. Aplikace a systémy, které Vám Vaše online podnikání usnadní ihned. Prohlédněte si naše hotová řešení, na výběr máte z několika typů: redakční systém, interní firemní procesy, e-shop administrace nebo třeba i chatbot.
Potřebuji řešení
6
6.Urgentní programátorská pomoc
Potřebujete okamžitě programátora nebo jakéhokoli IT specialistu, protože jste s řešením v koncích? Jsme zde pro Vás každý všední den v čase 8 - 20 hod. Naše služby zahrnují rychlou analýzu, profesionální konzultace a případné práce vývojářů přímo dostupné pro Vaše projekty.
Potřebuji urgentní pomoc
7
7.Poradenství
Zkonzultujeme s Vámi jakýkoliv online projekt a rádi doporučíme ideální postup. Konzultace s našimi zkušenými odborníky z oboru, ohledně vašeho stávajícího nebo budoucího projektu, společně s analýzou a případnou optimalizací.
Potřebuji poradenství

Reference spokojených klientů

"Jsme rádi, že jsme si pro spolupráci zvolili firmu 1. Web IT. Posunula náš projekt webových stránek na vyšší úroveň. Zásadní přínos má pro nás také rychlé a konstruktivní vedení našeho projektu, které spoří náš čas.”

Richard Lipovský a Jan Zatloukal
majitelé

Rivesti

"Webit nám pomohl rychle a flexibilně doplnit náš tým. Programátor naskočil do rozběhnutého projektu během týdne a celý měsíc nám vypomáhal dle potřeby. Vřele doporučuji jejich služby."

Ing. Tomáš Kouba
majitel

Net Magnet s.r.o.

“Stojí za webem www.forsage.eco, ten mluví za ně. Hezky udělaná grafická šablona, ve které se snadno orientuje a rozhraní, ve kterém jsme sami schopni si aktualizovat informace na webu. Spokojenost.”

Soňa Parke
Co-Founder

Forsage

Skvělá spolupráce od začátku celého projektu až po finální zpracování a péče o web.”

Vít Hrdlička
jednatel

Flydenn

“1. Web IT velmi doporučuji. Kvalitní servis a služby /i kávu/.”

podnikatel

Jan Komberec

“Spolupráce s 1.Web IT funguje výborně.Jejich služby vřele doporučuji.”

podnikatelka

Mgr. Helena Arenbergerová

“Spolupráce s 1. Web IT nám velmi vyhovuje. Dlouhodobě řešíme skutečné potřeby našeho projektu ve velmi přátelské, otevřené a konstruktivní atmosféře. Doporučujeme.”

Ladislav Mertlík

Rogelli

S firmou 1. Web IT s.r.o. spolupracujeme již více než 2 roky a spolupráce byla vždy na profesionální úrovni. Kvalita jejich programátorů a odvedené práce je vysoká, pružně reagují na aktuální požadavky a plní dohodnuté termíny. Jsou také velmi proaktivní a přicházejí s návrhy, jak vylepšit dílčí část části / funkce vyvíjených aplikací.”

doc. Ing. Jiří Hošek, Ph.D.
jednatel

Giri

arrow
arrow

Spojte se s námi

Napište nám skrze náš kontaktní formulář nebo rovnou zavolejte na telefonní číslo +420 773 337 303

Nahrajte soubory nebo přetáhněte

Vkládejte prosím pouze soubory typu: pdf, jpg, png.

Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.