Systémy na míru

Systémy na míru

Komplexní služby od výběru designu až po finální spuštění a údržbu aplikace.

Informační systémy

INFORMAČNÍ SYSTÉMY

Vytvoříme systém, který splní veškeré požadavky vaší firmy. Od evidence objednávek, přes správu zaměstnanců až po fakturaci. Cokoliv budete potřebovat pro snazší chod vašeho podnikání.

Robustní e-shopy a weby

ROBUSTNÍ E-SHOPY A WEBY

Pro všechny vaše větší projekty nabízíme řešení na míru. Prokonzultujeme s vámi vaše představy a sami k nim přidáme tipy a důležité rady. Po celou dobu projektu s vámi budeme v kontaktu abyste měli neustálý přehled o aktuálním dění.

Mobilní aplikace

MOBILNÍ APLIKACE

Zařídíme kompletní vývoj vaší mobilní aplikace, od architektury a designu až po veškeré funkce, které budou potřeba. Optimalizace pro vybraný operační systém je samozřejmostí.

Urgentní programátorská pomoc

Potřebujete okamžitě programátora nebo jakéhokoli IT specialistu, protože jste s řešením v koncích? Jsme zde pro Vás každý všední den v čase 8 - 20 hod.

Urgentní programátorská pomoc

Jak probíhá zahájení spolupráce?

Spolupráce s každým klientem je individuální. Vždy se ale držíme ověřených procesů, ať se jedná o vývoj robustního systému na míru nebo optimalizace již hotového řešení. Ať už preferujete osobní schůzku nebo online, rádi se s vámi uvidíme a probereme detailněji veškeré požadavky a přání. Po celou dobu projektu máme ve zvyku být s našimi klienty ve spojení, především aby měli aktuální přehled o veškerém dění. Vyvíjíme agilně za použití Scrum metody, takže detailní plánování práce je pro nás samozřejmostí. Díky tomu od nás získává klient v pravidelných intervalech výstupy a transparentně vidí jak práce na projektu postupují.

PROCES VÝVOJE NA MÍRU

Při realizaci zakázkového vývoje postupujeme v následujících krocích

1
2
3
1

ANALÝZA

Společná konzultace a analýza požadavků je klíčem ke správnému nastartování celého projektu. Spojíme se s vámi online nebo se rádi sejdeme nad šálkem dobré kávy, abychom vyslechli vaše požadavky a přání.

2

NÁVRH

Druhým krokem je návrh a design prototypu. Společně s našimi UX a UI designery dáme myšlence potřebný design, který osloví vaše potenciální klienty. Celou dobu jste s našimi grafiky ve spojení, probírají s vámi případné změny či úpravy.

3

VÝVOJ

Vývoj kompletního systému započneme ihned po finálním odsouhlasení grafického návrhu. Naši programátoři a kodéři zajistí technickou část projektu. Copywriteři a grafici poté připraví kvalitní obsah.

4
5
6
4

TESTOVÁNÍ

Testování a řešení chyb je velmi důležitou částí celého projektu. Již od započetí programování se hledají případné chyby, po dokončení vývojové části se testuje celý systém aby nedocházelo k nechtěným situacím.

5

IMPLEMENTACE

Je-li vše otestováno a schváleno, blížíme se do finiše. Nastává totiž ostré spuštění a následná optimalizace. Opět se testuje celý systém, hlídá se aktivita uživatelů a dodělávají se či vylepšují poslední drobné funkce.

6

TECHNICKÁ PODPORA

Ani po ostrém spuštění se však naše cesty nemusí rozejít. Dbáme na kvalitní dlouhodobou spolupráci s našimi klienty a proto jsme pro ně připravili možnost domluvy balíčku „Základní podpora aplikace“.

Nevíte si rady?

Poradenství

Chcete řešení na míru?

Image

Kontaktujte nás!

CO HLEDÁTE?

Pokračovat

Kontaktujte nás!

JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Zpět
Pokračovat

Kontaktujte nás!

OČEKÁVANÝ ROZPOČET

Zpět
Pokračovat

Kontaktujte nás!

KONTAKTNÍ INFORMACE

Přiložit soubor
Zpět

Nejčastější dotazy

  • Jaký programovací jazyk je nejlepší?
  • Jak zabezpečit web?
  • Co je „Základní podpora aplikace“ a proč ji mít?